درباره ما

IRbike

مردم ایران مانند تمام مردم دنیا، به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود علاقه‌مند هستند؛ اما بسیاری باور دارند که خرید تعداد زیادی از کالاها، در برخی نقاط کشور، بسیار سخت و یا غیر ممکن است.

فروشگاه IRbike در تاریخ 1394/06/31 به صورت رسمی افتتاح گردید.

IRbike  طیف وسیعی از کالا ها و ملزومات ورزش مفرح دوچرخه سواری را با قیمت معقولانه و زیر قیمت دیگر فروشگاه ها در خدمت تمامی ورزشکان این رشته قرار می دهد.

IRbike تضمین میکند کلیه محصولات ارائه شده در این فروشگاه کاملا مطابق با اطلاعات ارائه شده در وبسایت بوده و هرگونه مغایرت را پیگیری خواهد کرد.

IRbike با ارائه روش Factory Direct Sales (خرید مستقیم از تولید کننده) توانسته طیف وسیعی از لوازم دوچرخه سواری را متناسب با سلیقه شما فراهم کند و برای خرید شما حق انتخاب بیشتری فراهم نماید.

فروشگاه آنلاین تجهیزات دوچرخه IRbike با برخورداری از مجوز رسمی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در برخوداری از استانداردهای فروشگاه های اینترنتی در میان کلیه فروشگاه های آنلاین دوچرخه سواری و هم چنین مجوز و تاییدیه رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محیطی امن و مناسب را برای مشتریان گرامی خود فراهم نموده است. 

                                                                      

IRbike همواره به دنبال ایجاد محیطی استاندارد، امن و راحت برای کلیه ورزشکاران در فراهم کردن نیازهای خود حرکت کرده است و دریافت تاییدیه های رسمی از دو وزارت خانه مربوطه گواه این موضوع می باشد. 

با IRbike همواره به روز و مجهز باشید

   

تماس با ما

  • دفتر مرکزی پشتیبانی و پاسخگویی مشتریان:

           28427151 - 021 (24 ساعته) 

  •  آدرس پستی:

    مشهد، شهرک غرب، بلوار دکتر شریعتی، خیابان شریعتی 39/22، پلاک۴، واحد 1 
  •  ایمیل سازمانی:  info@irbike.ir

 
 
بالا